Trump z powrotem ofensywy po krótkim odpoczynku w Paryżu i linkach

Ⓒ AFP – SAUL LOEB – | Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zebrał puchkę w Mistrzostwach Zjednoczonych Olimpijskiej Kobiet w Trump National w Bedminister w stanie New Jersey

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, świeżo z powodu święta politycznego w Paryżu, wrócił do obalającej niedzieli, ponieważ nowa ankieta wykazała, że ​​jego popularność spada z powodu wątpliwości co do rosyjskiego wtrącania się i pogłębiania frustracji w związku z niedawnym ustawodawstwem w zakresie opieki zdrowotnej i innymi kwestiami.

W tweetach wczesną niedzielę Trump wykorzystywał najtrudniejszy język wobec ulubionego celu, prasy. “Z wszystkimi jego fałszywymi nienazwanymi źródłami i skradzionym, a nawet nieuczciwym sprawozdawczością, #Fake News jest DRAKRACJĄ DEMOKRACJĄ w naszym kraju!” to czyta.

W tym samym czasie Trump wysłał jednego z prywatnych prawników, Jay Sekulow, na nie mniej niż pięć niedzielnych talk show, aby stwierdzić, że w zeszłym roku nie było nic przeciwko temu, że spotkanie syna Donalda Trumpa Jr. z obiecanym Szkodliwe informacje o demokratycznym rywale Hillary Clinton.

“To, co miało miejsce na spotkaniu … nie stanowi naruszenia jakiegokolwiek prawa, statutu lub kodeksu”, powiedział Sekulow dziennikarzowi NBC. Powtarzał też wcześniejsze zapewnienie, że Trump nie jest przedmiotem żadnego aktualnego śledztwa w sprawie rosyjskiego wtrącania się w wyborach w USA.

– Spadek ankiety –

Konsekwentna reakcja zwrotna nastąpiła w wyniku ankiety w Waszyngtonie Post-ABC News w pobliżu sześciomiesięcznego punktu w administracji Trumpa wykazało, że stoi w obliczu znacznego spadku ocen zatwierdzania, z 42 procent w kwietniu do 36 procent dzisiaj.

Podobnie ocena zgonów prezydenta wzrosła o pięć punktów do 58 procent, wynika z badania 1.001 dorosłych osób.

Trump odpowiadał na ankietę w komentarzu, mówiąc: “ABC / Waszyngton Post Poll, mimo że prawie 40% nie jest w tej chwili złe, było tylko o najbardziej niedokładnym sondażu wokół wyborów!”

Blisko połowa respondentów – 48 procent – powiedziała “zdecydowanie odrzucają” wyniki prezydenta w biurze, na niskim poziomie, do którego nigdy nie dotarli byli prezydenci Bill Clinton lub Barack Obama, zarówno Demokraci, jak i tylko George W. Bush , Podczas drugiego kadencji.

A 48 procent twierdzi, że od czasu, gdy Trump wkroczył do Białego Domu, widział amerykańskie globalne osłabienie przywództwa, podczas gdy 27 procent twierdzi, że jest silniejsze.

Wydaje się to, że wydaje się to mieć różne wyniki, w najlepszym razie, z serii wysokich wizyt zagranicznych Trumpa, w tym wyjazdu do Arabii Saudyjskiej i spotkania w G-20 w Niemczech, gdzie spotkał się z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem. Wizyta Bastiona Trumpa w Paryżu nadeszła dzień po sondażu.

Dwie trzecie respondentów twierdzi, że nie ufają Trumpowi, lub ufają mu tylko nieco, w negocjacjach z zagranicznymi przywódcami. Spośród nich, 48 procent twierdzi, że nie ufają Trumpowi “w ogóle” w rozmowach z Putinem.

Opinie na temat rosyjskiego wtrącania się i ewentualnej zmowy pomiędzy doradcami Trumpa a Moskwą podzielono ostro na partyzanckie linie, a demokraci znacznie bardziej niż Republikanie wierzyli, że Rosja próbuje się wtrącić, a doradcy Trumpa próbowali pomóc w tych staraniach.

Nowa ankieta wykazała również, że walka legislacyjna republikanów może mieć znaczenie dla popularności Trumpa. Dwa razy tyle osób preferowało program ochrony zdrowia Obamacare, który uprzywilejował Republikańskie plany zastąpienia go, stwierdzono badanie.

Sobór USA będzie “odroczniać” swoje prace nad uchyleniem Obamacare przez tydzień, gdy starszy prawodawca John McCain odzyskuje z operacji zakrzep krwi, przywódca Republikańskiej Izby, Mitch McConnell, powiedziała w sobotę. Wysiłek ugodowy jest przeciwny całemu Demokratom, a brak pojedynczego głosowania republikańskiego – McCaina – może to zaszkodzić.

– Paryski odpoczynek –

Ⓒ AFP – SAUL LOEB – | Trump (L) i pierwsza klasa Lady Melania Trump Air Force One przed wyjazdem z lotniska w Paryżu Orly

Trump zdawał się bawić w jego krótkim paryskim odpoczynku ze wszystkich rozmów z Rosji i opieki zdrowotnej. On i prezydent Emmanuel Macron przeanalizowali masywną paradę pomysłową Bastille Day i jedli obiad w eleganckiej restauracji na Wieży Eiffla.

Prezydent Stanów Zjednoczonych spędził dwa dni w Maitre d ‘dla profesjonalnych kobiet-golfistów biorących udział w turnieju podczas swojego kursu Bedminster w New Jersey.

Ale jego powrót doprowadza go prosto do wzmożonej burzy nad kontakty z kampanią z Rosją.

Jak wynika z ankiety, nawet niektórzy zwolennicy wydają się być zaniepokojeni rosyjskimi kontaktami syna Trumpa i doradców, a także wyjaśniającymi przesunięciami administracji.

Shepard Smith, kotwicowisko Fox, sieć, która często blokowała się z administracją, oskarżyła administrację “oszołomionego umysłem”.

Tymczasem demokraci wyrazili zdziwienie, gdy najlepsza pomocniczka Trumpa, Kellyanne Conway, sugerowała bardzo wysoką barę dowodu zmowy.

Norma, powiedziała w piątek, powinna stanowić dowód “twardego dowodu systemowej, trwałej, ukrytej zmowy”.