Marvel ogłusza fanów gigantycznym zgromadzeniem firmy Avengers

Ⓒ AFP – Mark RALSTON – | Kobieta podchodzi do skarbu w eksponatach Duck Tales na targach D23

Marvel przywiózł tysiące fanów na nogi w sobotę, kiedy zgromadziła gwiezdny panel superbohaterów, aby obejrzeć “Avengers: Infinity War” na konwencji Disneya D23.

Film, który pojawia się w przyszłym roku, łączy postacie ze wszystkich 16 filmów Marvel Cinematic Universe – a większość aktorów, którzy zagrają, zagrała na scenie w wydarzeniu fanów z gwiazdami w Anaheim w południowej Kalifornii.

Zapełniona 7 000 sal konferencyjnych wiwatowała jako Josh Brolin, Robert Downey Jr, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Don Cheadle i Benedict Cumberbatch.

Tom Holand, Benicio Del Toro, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Anthony Mackie, Karen Gillan, Dave Bautista, Pom Klementieff i Chadwick Boseman oraz współtwórca Joe Russo byli także członkami panelu gwiazdowego.

“Muszę przyznać, że ci faceci nie byli razem na scenie przez długi czas, a nawet odkrywam, że się gapię”, powiedział Kevin Feige, szef Marvel Studios, zanim wprowadził na świat teaser z “Infinity Wars” na świecie.

Film otwiera się w maju 2018 r. – dziesiąta rocznica amerykańskiej premiery filmu “Człowiek żelaza” z filmu Marvel Cinematic Universe.

“Zabawne sądzę, że Kevin i ja to wszystko wymyśliliśmy na filmach Randy’s Donuts” Iron Man 2 “- zapraszał Downey, który gra tytułowego superbohatera.

Panel był częścią prezentacji kolejnych dwóch lat filmów na żywo Disneya, który jest właścicielem Marvel i Lucasfilm.

– “Niespodziewane elementy” –

Ⓒ AFP – Mark RALSTON – | Produkty Star Wars sprzedawane są podczas targów D23

Panel “Gwiezdnych wojen” Lucasfilm stał się jednym z najczęściej mówionych paneli na dwuletnim D23.

Ale w tym czasie nie było żadnych nowych ogłoszeń ani materiałów filmowych.

W zeszłym miesiącu film z udziałem Hanła Solo z 2018 r., Który wyreżyserował Phila Lorda i Christophera Millera na rzecz Ron Howarda w zeszłym miesiącu, był w dużej mierze zdezorientowany, bez występów lub materiału filmowego.

Ale Rian Johnson, który wyreżyserował najbliższą ósmą serię głównych seriali, “The Last Jedi”, zachwycił fanów, wprowadzając wiele z nich, między innymi Mark Hamill, Daisy Ridley, John Boyega i Gwendoline Christie.

Johnson przedstawił scenariusz zza kulis i wywiad z obsadą swoich doświadczeń filmowych w Pinewood Studios, niedaleko Londynu i na zachodnim wybrzeżu Irlandii.

“Kiedy przeczytałem scenariusz, było tak wiele nieoczekiwanych elementów, co jest świetne w filmie z udziałem” Gwiezdnych wojen “- powiedział Hamill, który przybył na ostatnią wizytę stojącą na oczach.

“Coraz trudniej jest przynieść nowe rzeczy do stołu i jest to prawdziwy changer gier”.

Kolejnym punktem wyróżniającym była sekcja zawierająca informacje i nagrania z nadchodzącej animacji studyjnej do działu live-action, w tym remake “Króla Lew”, Mulan, “Aladdin” i “Dumbo”.

Tłum stanął na nogi jeszcze raz po obejrzeniu wspaniałego pierwszego klipu z filmu “Król Lew”, który kulisuje w kultowej chwili, kiedy Rafiki wprowadza nowonarodzoną Simbę do zwierząt z sawanny.

– “szacunek”

Ⓒ AFP – CHRIS DELMAS – | Fani i cosplayer biorą udział w konwencji D23 Expo fanów w Anaheim w Kalifornii

“To historia, która należy do wszystkich, którzy dorastali razem z oryginalnym filmem”, powiedział Jon Favreau, który wyreżyserował film, z powodu trafienia w teatrach w lipcu 2019 roku.

“Chciałem wykazać, że moglibyśmy szanować materiały źródłowe, wprowadzając je do życia przy użyciu nowych technik i technologii”.

Disney ogłosił przybysza Mena Massoud w tytułowej roli “Aladdin” Guya Ritchie, który ponownie uruchomił klasyczny film z 1992 roku, a Will Smith jako genie.

Disney ujawnił również, że produkcja jest w toku do live-action reimagining z 1941 roku animowanego “Dumbo”, który ma trafić do sprzedaży w marcu 2019 roku.

Film jest reżyserowany przez Tima Burtona (“Alicja w Krainie Czarów”, “Charlie i fabryka czekolady”), a także Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green.

Burton, który zaczyna produkcję w Anglii, skierował się do tłumu D23 za pośrednictwem wideoklipu, w którym opisał “Dumbo” jako “jednego z moich ulubionych filmów Disneya”.

Disney zaprezentował także “Dziadek do orzechów i cztery królestwa” z udziałem Misty Copeland i “A zmarszczki w czasie”, epicka przygoda Ava DuVernay, z udziałem Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine i debiutancki reżyser Storm Reid. Który pojawił się na scenie.

Brytyjska aktorka Emily Blunt opowiadała o graniu praktycznie perfekcyjnej niani w “Mary Poppins Returns” – sequelu oryginalnego oryginału z 1964 roku, który trafił do rytmów 25 grudnia przyszłego roku.

“Musiałem spróbować oddać hołd Julie Andrews, ale wymyślić nową przestrzeń dla siebie i byliśmy bardzo wierni książkom”, powiedział Blunt.