George Wombat odwraca się, rozgrzewa serce

Ⓒ AUSTRALIAN REPTILE PARK/AFP – – | George obezwładnił dziecięcą wombatę zmienił się, zdarzenie oznaczone nowym wirusowym filmem

Wombat dziecka osieroconych, który rozgrzewał serca świata w wirusowym filmie Facebook, oglądał 40 milionów razy, a jego ostatnie osiągnięcia wywarły ogromny traf.

George był jeszcze w torebce mamy, kiedy w ubiegłym roku została trafiona i zabita przez samochód. Szczęśliwie, przechodzień znalazł przerażone zwierzę i wydał go na Australijski Park Reptile Park w okolicach Sydney.

To tam dyrektor generalny Tim Faulkner stał się jego nową “wypełniającą” rodziną, dostarczając mleko, którego potrzebował, i przytulanki, które pragnął.

Wideo George po Faulkner wokół, dostając jego brzuch przetarł i żucie jego skarpet stał się masowym social media hit, a park odtworzono go, aby oznaczyć pierwsze urodziny.

Ⓒ AUSTRALIAN REPTILE PARK/AFP – Handout – | Milcząc: Australian Reptile Park, oferujący dom George po zmarłej jego matce, wydał nowy film o uroczym małym critterze

Od wczoraj wieczorem opublikowany został nowy materiał filmowy, oglądany już prawie 900 000 razy, a futrzakowa torbaczka jest już grubsza i jeszcze większa, ale nadal kochająca uwagę.

“To jest zawsze hit i miss z tych małych sierot. Trudno jest wiedzieć, czy były narażone na choroby, są niedożywione, a nawet rannych w wypadku”, powiedział Faulkner.

“Przebłysłem jak prawdziwy mistrz, jestem tak dumny z australijskiego ambasadora George’a, a australijska przyroda wymaga wszelkiej pomocy, a George ukradnie serce wszystkich!”

George jest Common Wombat, który nie jest gatunkiem zagrożonym w Australii. Northern Hairy-Nosed Wombat i Southern Hairy-Nosed Wombat są klasyfikowane jako zagrożone.